Naar de dokter

Hallo lieve meiden,

Weer even een blogje van mijn kant. Ik zit veel minder vaak op BB en hoewel ik jullie natuurlijk wel mis, moet ik toch zeggen dat het me goed doet. Ik ben er niet meer elke seconde van de dag mee bezig en dat geeft wat meer rust.

Nu ben ik voor de 2e maand aan het temperaturen en ik merk dat ik mijn eisprong voel, want ik word precies 14 dagen later ongesteld. Maar mijn temperatuur stijgt pas na ongeveer 10 dagen, dus zegmaar een dag of 4 voordat ik ongesteld moet worden. Dat is niet goed!
Ik ben bang dat ik te weinig van het hormoon progesteron aanmaak, dit zorgt ervoor dat je baarmoeder een zwangerschap in stand kan houden en veroorzaakt ook de temperatuurverhoging na de eisprong.

Ik heb vanochtend een afspraak gemaakt bij de dokter want ik wil niet nog maanden die teleurstelling ondergaan terwijl we zonder hulp misschien niet zwanger kunnen worden. Ik kan donderdagochtend al terecht.
Mijn man gaat ook mee dus ik ben heel benieuwd wat de dokter zegt. Ik hou jullie op de hoogte!

Liefs Daisy

525 x gelezen, 0

reacties (0)


  • koosje9

    heel veel succes!

  • mariamama

    oh wat goed dat je een afspraak hebt! ik ben ook bang dat ik dat probleem heb waardoor ik geen goede innnesteling krijg en steeds (2 keer een mk) Succes meid ben benieuwd!

  • LittleAngel83

    Heel veel succes donderdag en ik hoop dat je dan meer duidelijkheid hebt meid!! xxx

  • daisy1234

    Succes donderdag...

  • starry80

    Goed van je! Soms is het toch nuttig dat we zelf een beetje doktertje spelen hé... als je je nu zorgen maakt heeft het inderdaad geen zin om nog meer tijd te verliezen... maar hopelijk is het loos alarm en maak je elke maand een mooi bedje aan! Succes hé

  • Sienna Mae

    Heel goed dat je actie hebt ondernomen. Succes! Ben erg benieuwd..

  • Pinkk

    Heel goed! Wie weet geeft het meer zekerheid/ duidelijkheid. Succes!